Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

 

Torty wykonujemy na zamówienie.
Wielkość, kształt, zdobienie oraz smak uzgadniamy indywidualnie.
Poniżej kilka z naszych realizacji, które będziemy sukcesywnie uzupełniać.

 

 

Nasze torty

Nasze torty pieczemy na indywidualne zamówienia, nie mamy katalogów ani sztywnych ram. Rodzaj biszkoptu, nasączenia, przełożenia ustalamy według upodobań smakowych klienta. Staramy się aby tort nie tylko ładnie wyglądał na zewnątrz ale także był doskonały w smaku - dlatego nie dodajemy zbędnych kilogramów masy cukrowej ani ozdobników. Torty ozdabiamy masą cukrową, marcepanem który sami robimy, czekoladą, masą maślaną. Mamy w swojej ofercie także wydruk zdjęć na papierze opłatkowym i cukrowym - wszystko na miejscu bez pośredników.
Według naszej opinii, tort jest najlepszy w smaku po kilku dniach, tzn. po odpowiednich schłodzeniu, nasączeniu i dekoracji. Z tego także powodu staramy się przyjmować zamówienie z trzydniowym wyprzedzeniem.
Rozumiemy, że niektórzy nie lubią klasycznych tortów, ale także dla nich możemy ozdobić klasyczne ciasto na kształt tortu.

Ceny tortów wahają się od 60 do 80zł/kg. Jednakże torty kształtne (np. traktor, but, ferrari) to koszt 150zł/pierwszy kilogram - każdy następny 100zł